Najaarscompetitie

Aanvoerders Najaarscompetitie 2018
Hieronder de indeling van 2018

 

Vrijdag

Gemengd

  • Nanda Boekhoudt         GLTB 1 gemengd          2klasse
  • Rik Poelarends              GLTB 2 gemengd          2e klasse
  • Pytrik de Jong               GLTB 3 gemengd          3klasse
  • Corien Grit                   GLTB 4 gemengd          3klasse
  • Renzo Terpstra              GLTB 5 gemengd          3klasse
  • Mathijs Mug                  GLTB 6 gemengd          3klasse
  • Bert Nijmeijer              GLTB 7 gemengd          3klasse
  • Margot van der Zee       GLTB 8 gemengd          3klasse
  • Marijn Doeven              GLTB 9 gemengd          3Klasse

Dames

  • Marieke Zomer             GLTB 1 Dames              3e klasse


Zaterdag

Gemengd

  • Brigitte van Gessel        GLTB 1 gemengd          1klasse
  • Lisanne Luning              GLTB 2 gemengd          2klasse
  • Vera Floris                    GLTB 3 gemengd          2klasse
  • Mariëlle Gebben         GLTB 4 gemengd          2klasse
  • Steven Floor                 GLTB 5 gemengd          3klasse
  • Anne Huizinga               GLTB 6 gemengd          4klasse
  • Martin Hammenga        GLTB 7 gemengd          4klasse
  • Lisanne Hoek                GLTB 8 gemengd          4klasse

Gemengd dubbel

  • Jelmer Spiekstra             GLTB 1 gem. dubbel     4klasse

Heren

  • Rico Bense                    GLTB 1 Heren              2klasse

Dames

  • Eva Koekkoek               GLTB 1 dames              3klasse
  • Marian Duiven GLTB 2 dames              3klasse
  • Monique Sonneveld     GLTB 3 dames              4klasse
  • Laura Elslo                 GLTB 4 dames              4klasse
  • Laura Riphagen             GLTB 5 dames              4klasse
  • Janke Pol (dubbel)        GLTB 1 dames dubbel  3klasse

Zondag 

Gemengd

  • Milou Prick                  GLTB 1 gemengd          2eklasse             
  • Mart Weenk                GLTB 2 gemengd          3eklasse
  • Rick Hogerhuis           GLTB 3 gemengd          4eklasse

Heren

  • Eisse Jan                    GLTB 2 heren               3eklasse           
  • Jiroen Brandon           GLTB 1 heren               3eklasse
  • Tom Middelburg          GLTB 3 heren               3eKlasse
  • Simon Beijer               GLTB 4 heren               3eklasse
  • Lodewijk v Vliet           GLTB 5 heren               4eklasse

Dames

  • Johanneke Zwier         GLTB 2 dames              4eklasse
  • Anne vd Zee                GLTB 1 dames              4eklasse

 

Jeugdcompetitie zondag

Gemengd 10 t/m 14 jaar

     _      Ivar Pronk                    GLTB 2  gemengd         2eklasse

     _     Mats vd Werff              GLTB 1 gemengd          2eklasse

 

Jongens 10 t/m 14 jaar

    _      Stein Kubbe                 GLTB 1 Jongens            2eklasse

 

Jongens 11 t/m 17 jaar

   _       Cas Werkman               GLTB 1 Jongens            3eklasse



Ogenblik a.u.b. ...