Vrijdag 17+ Heren Dubbel 4

3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e in poule 3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 15 oktober
4
ZUIDLAREN 3
0
KOLHAM 1
3
WIJCHGELSHEIM 1
1
GRONINGER LTB 3
1
JUBBEGA 1
3
GRONINGER LTB 4
Dinsdag 12 oktober
4
WIJCHGELSHEIM 1
0
DE KALKWIJCK 1
Vrijdag 8 oktober
3
JUBBEGA 1
1
ZUIDLAREN 3
2
GRONINGER LTB 4
2
KOLHAM 1
0
DE KALKWIJCK 1
4
GRONINGER LTB 3
1
HAREN GN 2
3
WIJCHGELSHEIM 1
Vrijdag 1 oktober
2
ZUIDLAREN 3
2
GRONINGER LTB 4
Vrijdag 24 september
0
HAREN GN 2
4
KOLHAM 1
2
GRONINGER LTB 4
2
WIJCHGELSHEIM 1
1
DE KALKWIJCK 1
3
ZUIDLAREN 3

Wedstrijdschema

VR17HED04
Tennis- en Squashclub Haren 2
Thuis
22-10-2021 19:00
Nr. 13609502
Baansoort: Gravel
VR17HED04
L.T.C. De Kalkwijck 1
Thuis
29-10-2021 19:00
Nr. 13678282
Baansoort: Gravel

Poule stand (2e in poule 3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.WIJCHGELSHEIM 1532014614
2.GRONINGER LTB 4523013713
3.ZUIDLAREN 3522112812
4.KOLHAM 14211979
5.JUBBEGA 13111666
6.GRONINGER LTB 33102575
7.HAREN GN 23012393
8.DE KALKWIJCK 140042142