Zaterdag 17+ Gemengd 9

4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

5e in poule 4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

Uitslag

Zaterdag 18 september
0
TAM 3
0
VERACKET 6
1
ADUARD 1
4
HAREN GN 6
5
CREAM CRACKERS 10
0
CREAM CRACKERS 11
1
GRONINGER LTB 9
4
GSTC 2

Wedstrijdschema

ZA17GEM09
G.S.T.C. 2
Thuis
18-09-2021 09:00
Nr. 13665702
Baansoort: Gravel
Tennis- en Squashclub Haren 6
ZA17GEM09
Uit
25-09-2021 09:30
Nr. 13691805
Baansoort: Gravel
ZA17GEM09
G.L.T.V. Cream Crackers 11
Thuis
02-10-2021 09:00
Nr. 13618520
Baansoort: Gravel
T.C. Veracket 6
ZA17GEM09
Uit
09-10-2021 00:00
Nr. 13623286
Baansoort: Overig
Aduarder T.C. 1
ZA17GEM09
Uit
16-10-2021 00:00
Nr. 13656558
Baansoort: Overig
ZA17GEM09
G.L.T.V. Cream Crackers 10
Thuis
23-10-2021 09:00
Nr. 13675744
Baansoort: Gravel
ZA17GEM09
Tam 3
Thuis
30-10-2021 09:00
Nr. 13638920
Baansoort: Gravel

Poule stand (5e in poule 4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.CREAM CRACKERS 101100505
2.HAREN GN 61100414
3.GSTC 21100414
4.ADUARD 11001141
5.GRONINGER LTB 91001141
6.VERACKET 60000000
7.CREAM CRACKERS 111001050
8.TAM 30000000